Cyfryzacja produkcji

w praktyce

Start:
27 kwietnia 2021
4 bloki tematyczne, 8 prelekcji,
praktyczne warszaty 
Arkance_Syst_BLANC_300dpi.png
platinum-partner-arkance.png
E-konferencja: Cyfryzacja produkcji w praktyce
27 kwietnia (wtorek), g. 10:00 – 15:30

Czy wiesz, że już 70% polskich firm przemysłowych zanotowało wzrost przychodów w wyniku inwestycji w cyfryzację? Nic więc dziwnego, że 3/4 polskich firm planuje w niedalekiej przyszłości wprowadzenie - co najmniej trzech - rozwiązań z zakresu cyfryzacji. 

 

Jeśli - podobnie jak większość przedsiębiorstw w Polsce - rozważasz taką możliwość lub jesteś w trakcie tego procesu, to zapraszamy Cię na konferencję „Cyfryzacja produkcji w praktyce”. Podczas konferencji poznasz firmy, które wykorzystując oprogramowanie Autodesk dokonały cyfryzacji w kluczowych obszarach przygotowania produkcji, takich jak: 

 • Szacowanie kosztów projektu

 • Ofertowanie

 • Projektowanie CAD

 • Automatyzacja pracy

 • Zarządzanie danymi inżynierskimi

 • Przygotowanie produkcji i CAM

 • Przepływ danych między działami i współpraca z ERP

W efekcie tych działań stały się bardziej konkurencyjne w zakresie m.in. efektywności procesu produkcji, wydajności pracy, a także czasu wprowadzania produktów na rynek.

cyfryzacja-produkcji-02.webp
autodesk-cyfryzacja-produkcji-01.webp
aftindustrial1.png
MicrosoftTeams-image (9).png
2467f7ecf30b4092928e698aa1ad1a8c!_!d47fa
Dlaczego warto wziąć udział w e-konferencji?
 • Dowiesz się jak usprawnić produkcje w Twojej firmie: jak przygotować dane inżynierskie do produkcji, zautomatyzować pracę i wykorzystać najnowsze technologie.

 • Poznasz BIM4MFG, czyli nowoczesne i ergonomiczne sposoby pracy na styku przemysłu z budownictwem.

 • Będziesz uczestniczyć w praktycznych warsztatach. Zobaczysz w jaki sposób wykorzystać sztuczną inteligencję podczas projektowania i jak zoptymalizować projekt wybierając spośród dziesiątek zaproponowanych wariantów kształtu.

 • Jako uczestnik konferencji otrzymasz voucher na bezpłatną konsultację z naszym  inżynierem (konsultacja dla jednej osoby z danej firmy, do odbioru do końca maja br.). 

 • Posłuchasz case studies firm, które z sukcesem dokonały digitalizacji w obszarze produkcji.

 • Zobaczysz jak zoptymalizować proces przygotowania danych do produkcji, wykorzystując oprogramowanie Autodesk.

Do kogo kierujemy wydarzenie?
 • Zarządów firm projektowych i produkcyjnych z branży przemysłowej

 • Menedżerów, dyrektorów i kierowników działów technicznych

 • Projektantów, konstruktorów i technologów

 • Wszystkich osób zainteresowanych tematyką transformacji w branży przemysłowej i branży architektoniczno - budowlanej, które nie posiadają oprogramowania Autodesk lub posiadają, ale chcą w pełni wykorzystać jego możliwości

Agenda
Prelegenci
Marcin-Antos-Autodesk.png

Marcin Antos

Konstruktor, B&P Engineering

Od 7 lat związany z kompleksowym wytwarzaniem urządzeń i maszyn, głównie ciśnieniowych dla przemysłów min. farmaceutycznych i spożywczych.

 

Magister, inżynier budownictwa. Tytuł uzyskał na Wydziale Budownictwa Politechniki Rzeszowskiej w specjalności Konstrukcje Budowlane. W pracy zawodowej związany między innymi z wdrożeniem i integracją systemów ERP z PDM/PLM.

2021-04-08_14h07_19.png

Dawid Malisz

Specjalista ds. VISI CAD/CAM/CAE, Verashape

W Verashape odpowiedzialny za wdrażanie oprogramowania VISI w firmach produkujących formy wtryskowe, wykrojniki oraz tłoczniki.

 

Realizuje projekty związane z produkcją części mechanicznych przy użyciu inżynierii odwrotnej. Prowadzi szkolenia z tematyki projektowanie CAD w dziedzinie: tłoczników, form wtryskowych, programowania obróbki CAM, programowania wycinarek drutowych oraz projektowania procesu drążenia EDM.

Marek-Majewski.jpg

Marek Majewski

Dyrektor Techniczny, Arkance Systems

W Arkance Systems odpowiedzialny za zarządzanie multidyscyplinarnymi projektami wdrażania nowych technologii informatycznych: BIM w architekturze, infrastrukturze, miastach, zakładach produkcyjnych; BIM połączony z GIS; BIM połączony z PLM; PDM i PLM zintegrowane z ERP w zakładach produkcyjnych.

Skupia się również na analizie i optymalizacji procesów projektowania i produkcji.

Pracuje z oprogramowaniem Autodesk od 1995 roku. Współpracuje bezpośrednio z Autodesk, jako SME (Subject Matter Expert) oraz tworzy biblioteki polskich standardów dla Autodesk Civil 3D. Członek Stowarzyszenia BIM dla Polskiego Budownictwa.

Jacek Poświata.png

Jacek Poświata

Inżynier ds. rozwiązań MFG

W Arkance Systems odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. 

 

Trener z 17-letnim doświadczeniem w zakresie szkoleń AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical i innych na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ATC i ECDL. Zajmuje się także rozwiązaniami programistycznymi optymalizującymi procesy projektowania i zarządzania. Tworzy aplikacje w środowisku Dot.Net, VBA oraz FreePascal.

Tomasz-Szafranski-Autodesk.png

Tomasz Szafrański

Kierownik działu konstrukcyjnego, SciTeeX

Kieruje pracami projektowymi i rozwojowymi w dziale konstrukcyjnym. Posiada tytuł dr. inż. w dyscyplinie "Inżynieria Mechaniczna" i specjalizacji "Metody komputerowe i eksperymentalne. W pracy naukowej zajmował się obliczeniami z wykorzystaniem metod MES oraz CFD.

 

Jego doświadczenie w przemyśle wiąże się projektowaniem maszyn i urządzeń głównie w obszarze urządzeń do obróbki powierzchni, jak również urządzeń przemysłów kolejowego i automotive. Na co dzień dba o rozwój systemów informatycznych w dziale, propaguje ideę modelowania 3D oraz parametryzację modeli.

IMG_6519.jpg

Krzysztof Kaźmierczak

Dyrektor produkcji, AFT Industrial 

Zarządza procesami produkcyjnymi od ponad 8 lat. Posiada dyplom IWE (International Welding Engineer). 

 

W firmie AFT jest odpowiedzialny za proces wytwarzania wyrobów od momentu wpłynięcia zamówienia do firmy, uwzględniając proces konstrukcji, zakupów, produkcji i wysyłki. Do jego codziennych obowiązków należy koordynacja poszczególnych działów w firmie tak aby wytwarzany wyrób wykonany był w jak najkrótszym terminie i najwyższej jakości. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP.

2Maciej w kółku.png

Maciej Stawowski

Lider zespołu MFG, Arkance Systems

W Arkance Systems odpowiedzialny za realizację projektów dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM.

 

Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie:

 • projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD

 • automatyki i sterowania

 • wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D.

DSC_0344_PS.jpg

Paweł Świątkowski

Inżynier sprzedaży systemów CAM

W Verashape zajmuje się sprzedażą wdrożeń z zakresu oprogramowania typu CAM i WORKPLAN ERP. Głównym obszarem działań jest branża obróbki blach - wycinanie laserowe, wodne, plasmowe, wykrawanie oraz zaginanie elementów blaszanych, a także zarządzanie produkcją, zasobami maszynowymi i ludzkimi czy proces kalkulacji i planowania produkcji.

 

Rejestracja na e-konferencję i warsztaty

 

Dziękujemy :-). W ciągu maksymalnie 48 godzin wyślemy Ci link do wydarzenia. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Świętochowska

MFG Business Development Manager

kom. (+48) 691 277 577

mail. agnieszka.swietochowska@arkance-systems.com